Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Severity
ku: دژواری

en: Count
ku: ژمارە

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Custom format
ku: فۆرماتی ڕاسپێراوە
