Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: - All -
my: - အားလုံး -
