Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
