Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
