Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Date format
sr: Формат датума

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума
