Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Type
te: రకం

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Summary
te: సారాశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Count
te: లెక్క

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
