Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Message
th: ข้อความ

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Count
th: จำนวน

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Detail
th: รายละเอียด

en: Custom format
th: กำหนดรูปแบบเอง

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
