Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: End time
ug: ئاخىرلاشقان ۋاقىت
