Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: User
sk: Používateľ

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Duration
sk: Trvanie

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
