Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: User
ar: المستخدم

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Custom
ar: مخصص

en: Severity
ar: الحدة

en: Count
ar: العدد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Custom format
ar: نسق خاص

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
