Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
