Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: User
ca: Usuari

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Severity
ca: Severitat

en: Count
ca: Quantitat

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Custom format
ca: Format personalitzat

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
ca: La consulta es generarà i s'executarà utilitzant l'API de base de dades del Drupal.

en: End time
ca: Hora de fi

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta
