Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Count
eu: Zenbatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Duration
eu: Iraupena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Custom format
eu: Formatu egokitua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
