Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: User
gl: Usuario/a

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Severity
gl: Gravidade

en: Count
gl: Contar

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Custom format
gl: Formato personalizado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
gl: A consulta crearase e executará usando a API de bases de datos de Drupal.

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada
