Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Count
kk: Саны

en: Cron
kk: Хронометр

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі
