Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Summary
mr: संक्षेप

en: User
mr: सदस्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
