Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
