Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
