Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Severity
sq: Rendësia

en: Count
sq: Numri

en: Custom format
sq: Format i personalizuar
