Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
