Ultimate Cron Views Integration (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Summary
uk: Резюме

en: User
uk: Користувач

en: Date format
uk: Формат дати

en: Custom
uk: Власний

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Desc
uk: Спад

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Cron
uk: Крон

en: Apply
uk: Застосувати

en: Detail
uk: Подробиці

en: Offset
uk: Зміщення

en: Custom format
uk: Власний формат

en: Start time
uk: Початковий час

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
uk: Запит буде згенерований і виконаний за допомогою Drupal database API.

en: End time
uk: Кінцевий час

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Log type
uk: Тип журналу

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата
