Ultimate Table Field (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: File
eo: Dosiero

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Text
eo: Teksto
