Ultimate Table Field (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: File
kn: ಕಡತ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ
