Ultimate Table Field (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Text
sl: Besedilo
