Ultimate Table Field (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Text
ar: نص

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Add row
ar: إضافة صف

en: - Select -
ar: - اختر -

en: File not found
ar: لم يتم العثور على الملف

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
