Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর
