Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Text
gl: Texto

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
gl: Comece a escribir o título dun contido para seleccionalo. Tamén pode introducir unha ruta interna como %add-node ou unha URL externa como %url. Introduza %front para enlazar coa páxina principal. Introduza %nolink para amosar só o texto da ligazón. Introduza %button para amosar só o texto da ligazón accesible desde o teclado.
