Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
