Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Download @filename
my: @filename အားရယူရန် (ဒေါင်းလုဒ်လုပ်ရန်)
