Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Link text
nl: Linktekst

en: Data
nl: Gegevens

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Download @filename
nl: @filename downloaden

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Begin de titel van een item te typen om het te selecteren. Of type een intern pad, zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de homepage te linken. %nolink toont alleen de linktekst zonder link. En met %button wordt alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst getoond.
