Ultimate Table Field (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Summary
te: సారాశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
