Ultimate Table Field (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Text
az: Mətn

en: Link text
az: Link mətni

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Field types
az: Sahə növləri
