Ultimate Table Field (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
