Ultimate Table Field (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
