Ultimate Table Field (1.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Text
da: Tekst

en: Link text
da: Linktekst

en: Add row
da: Tilføj række

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Default link
da: Standard link

en: Add column
da: Tilføj kolonne

en: Field types
da: Felttyper

en: File not found
da: Fil ikke fundet

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number
