Ultimate Table Field (1.0.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Data
ro: Dată

en: Add row
ro: Adaugă linie

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Add column
ro: Adaugă coloană

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Weight for row @number
ro: Greutate pentru rândul @number
