Ultimate Table Field (1.0.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Save
uk: Зберегти

en: Summary
uk: Резюме

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Text
uk: Текст

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Data
uk: Дані

en: Add row
uk: Додати рядок

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Field types
uk: Типи полів

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Download @filename
uk: Завантажити @filename

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
uk: Почніть вводити частину назви матеріалу для того, щоб обрати його. Також може ввести внутрішній шлях матеріалу, як-от %add-node, або зовнішню URL-адресу на кшталт %url. Для посилання на головну сторінку введіть %front. Введіть %nolink для відображення тільки текстового посилання. Введіть %button, щоб відобразити лише текст посилання, доступний для клавіатури.
