Ultimate Table Field (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
