Ultimate Table Field (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Data
sk: Údaje

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Field types
sk: Typy polí

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
