Ultimate Table Field (1.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Text
et: Tekst

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Data
et: Andmed

en: - Select -
et: - Vali -

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal
