Ultimate Table Field (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: - Select -
fil: - Pumili -
