Ultimate Table Field (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: Text
is: Texti

en: - Select -
is: - Velja -

en: Field types
is: Tegundir svæða
