Ultimate Table Field (1.0.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Text
fa: متن

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Data
fa: داده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number
