Ultimate Table Field (1.0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Data
gu: માહિતી
