Ultimate Table Field (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Type
he: סוג

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Data
he: נתונים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
he: התחילו להקליד את הכותרת של הדף כדי לבחור אותו. לחילופין ניתן להזין נתיב פנימי כדוגמת %add-node or או כתובת URL חיצונית כמו  %url. הזינו %front  כדי ליצור קישור לדף הבית. הזינו %nolink כדי להציג רק את טקסט הקישור. הזינו %button כדי להציג טקסט קישור שנגיש לניווט מקלדת בלבד.
