Ultimate Table Field (1.0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर
