Ultimate Table Field (1.0.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst
