Ultimate Table Field (1.0.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Text
el: Κείμενο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Data
el: Δεδομένα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number
