Ultimate Table Field (1.0.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: - Select -
ps: - غوره -
