Ultimate Table Field (1.0.4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
